Polski Role-Play Minecraft

Forum poświęcone serwerowi Polski Role Play Serwer


#1 2011-12-31 00:56:32

EL_Mixer

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 14
Punktów :   

.

Szczerze chcesz żebym został moderatorem na forum i zajmował się mechanizmami takimi jak twoje schody jeśli tak miejcie trochę kultury wobec mnie i odpowiadajcie na moje pytania wiecie co zrobiłem na serwie:

Wybudowałem Mob-grinder
Wybudowałem spawn (oczywiście żeście dodali lawę i wagoniki)
Wybudowałem taras w domu adminów i mechanizm rozkładający schody
Zalesiem warp'a las bo wyglądał jak pole
Wybudowałem podwodną piramidę z samą piramidą jest sprawa wybudowałem ją wyszedłem na 30 minut wracam a tam małe pomieszczenie i napis z dom publiczny silvara dodanego bardzo dużo glowstone i ustawiony warp (Chciałem tam zamieszkać) wyszedłem z serwera na kilka godzin wracam do kopuły a tam tada dom publiczny silvara i wiellki napis na tabliczce WYPIERDALAJ EL_Mixer a pod nim kolejna tabliczka Fuck you EL_Mixer. Jesli cos do mnie macie to napiszcie ok ale bez niepotrzebnych bluzgów bo tak nic nie zrobicie iż wydaje mi się że jestem jedyną osobą starającą się zachowywać resztki kultury.
Podsumowując:
1.Jeśli wam coś nie pasuje napiszcie postaram się dostosować
2.Pewnie stracę rangę moderatora forum po napisaniu tego wątku (jeśli tak to powodzenia poszukaj kogoś innego kto będzie umiał zrobić dobrą edycje DJ)
3.Nie traktujcie mnie jak murzyna na swojej działce zbudowałem mob-grinder zabraliście mi ja zbudowałem piramidę zabraliście mi ją i daliście do myślenia tymi kulturalnymi napisami
4.Mam nadzieję ,że to tylko nieporozumienie chociaż ja tutaj jestem najbardziej poszkodowany całą tą sprawą
5.Dobranoc życzę ze względu na późną porę
Przypisy:
Jeśli nie to szukaj kolejnego moderatora forum i eksperta od redstone powodzenia ciężko o takich

Ostatnio edytowany przez EL_Mixer (2011-12-31 00:57:07)

Offline

 

#2 2012-01-04 15:11:01

scaryyboyy

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 9

Re: .

O jezu Mixer żałosny jesteś bluzgasz na serwie.Zrobiłeś grinder który nie działa.
Moderaotrem już nie jesteś ponieważ jest nowe forum

Offline

 

#3 2012-01-06 20:45:22

EL_Mixer

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: .

nigdy nie bluzgalemn na serwie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heaven-island.pun.pl www.wknb.pun.pl www.zonline.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl